Korzyści - Deweloper Bydgoszcz - Moderator Inwestycje
Jakość

Stawiamy na jakość projektu, materiałów, wykonania. Od fundamentu po wykończenie klatki schodowej. Nowe mieszkania, zrewitalizowane kamienice, nowoczesne domy. Staranność i dbałość o szczegóły to priorytety Moderatora Inwestycje. Jakość naszych inwestycji doceniają zarówno nasi klienci, jak i partnerzy biznesowi.

Lokalizacja

Dla naszych klientów wybieramy najlepsze miejsca w Bydgoszczy. Bielawy, Śródmieście, Górzyskowo, Osielsko – to tylko niektóre z nich. Dbamy o komfort mieszkańców- szkoły, handel, usługi, miejska komunikacja, zawsze znajdują w najbliższym otoczeniu.

Porady

Do dyspozycji naszych klientów pozostają najlepsi prawnicy, doradcy finansowi i projektanci wnętrz. Wszystkie porady świadczymy bezpłatnie, zawsze na najwyższym poziomie. Zachęcamy także do korzystania z naszego programu partnerskiego.

Lokalność

Aktualnie realizujemy nowoczesne deweloperskie inwestycje zarówno w Bydgoszczy jak i gminie Osielsko. Moderator Inwestycje to polskie, bydgoskie przedsiębiorstwo i jesteśmy z tego dumni. Działamy zgodnie z zasadami biznesu społecznie odpowiedzialnego.

Indywidualna opieka

W Moderatorze szanujemy indywidualne potrzeby i dostosowujemy naszą ofertę do oczekiwań klientów. Nasi doradcy są przygotowani do najtrudniejszych wyzwań i spersonalizowanej opieki. W odpowiedzi na potrzeby klientów, powstał program "nieruchomość w rozliczeniu".

Doświadczenie

Na rynku nieruchomości działamy od ponad 20 lat. Naszą firmę budowaliśmy samodzielnie od podstaw. Do tej pory, dzięki współpracy ze wspólnotami mieszkaniowymi wyremontowaliśmy blisko 50 kamienic i zrealizowaliśmy kilka nowoczesnych inwestycji deweloperskich.

Program Partnerski
Program Partnerski

To wyjątkowa propozycja atrakcyjnych ulg, rabatów oraz promocji na usługi, artykuły budowlane i wyposażenie wnętrz.

Czytaj Dalej SEO
Finanse
Finanse

Nasi doradcy bezpłatnie przygotują najlepszy plan kredytowy i bezpiecznie przeprowadzą Państwa przez bankowe formalności.

Czytaj Dalej SEO
Karta Dużej Rodziny
Karta Dużej Rodziny

Rabat w wysokości 12 tysięcy złotych na zakup nowego domu zlokalizowanego w naszej nowej inwestycji – m park.

Czytaj Dalej SEO
Silver Pakiet
Silver Pakiet

Kompleksowa pomoc w pozyskaniu nowego, wygodnego lokalu mieszkalnego dla samotnej osoby lub pary seniorów.

Czytaj Dalej SEO

Formularz
kontaktowy.

Masz pytania?Napisz do nas.