M Park
Opis inwestycji

M park to nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych w o powierzchni mieszkalnej od 68 m2 do 125 m2. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców oddajemy komfortowe piętrowe lub parterowe domy usytuowane na działkach o powierzchni 
od 255 m2 do 597 m2.

Domy zaprojektowane zostały tak, aby odpowiadały potrzebom mniejszych i większych rodzin. Typ 3 i 4 to wygodne domy parterowe z 2 lub 3 oddzielnymi sypialniami i przestronnym salonem. W strefie wypoczynkowej przewidziano miejsce na kominek. Atutem są przestronne tarasy, a zlokalizowany w bryle budynku garaż z elektrycznie otwieraną bramą umożliwia wygodne korzystanie z dodatkowej przestrzeni.

Domy piętrowe, oznaczone, jako typ 1 i 2 to propozycja dla rodzin oczekujących większej przestrzeni. Na parterze zaprojektowano część wspólną dla wszystkich domowników: ponad 30 metrowy salon z aneksem kuchennym, WC i przedsionek. 3 sypialnie oraz 2 łazienki znajdują się piętrze. Dzięki takiemu rozplanowaniu, w piętrowym domu, nawet duża rodzina poczuje się komfortowo.

Każdy dom ma ogrzewanie podłogowe,  wszędzie poza sypialniami. Dzięki zainstalowanej pompie ciepła, znacznie zmniejszy się koszt ogrzania wody użytkowej. Do wykończenia elewacji budynków użyto nowoczesnych materiałów jak stal, szkło i klinkier. Dominujące kolory to biel i grafit.

W pobliżu osiedla znajduje się galeria handlowa, nowoczesna, znakomicie wyposażona szkoła, przedszkola, basen oraz Urząd Gminy.

Moderator Inwestycje, jako firma respektująca zasady odpowiedzialnego biznesu wspiera Fundację Wielka Rodzina działającą przy Rodzinnym Domu Dziecka w Bydgoszczy. Każdy dom sprzedany przez bydgoskiego dewelopera na osiedlu m park objęty jest specjalnym rabatem.Klienci, kupując dom, otrzymają rabat od naszej firmy o wartości 1000 pln i będą mogli przekazać go w formie darowizny na rzecz Fundacji.

Stare mieszkanie w rozliczeniu za nowe?
W Moderatorze  to możliwe. O szczegóły pytaj w naszym Biurze Sprzedaży

 

strona ofertaLokalizacja:

ul. Kolonijna, Osielsko

Sprawdź na mapie
Dostępne domy
Wybierz typ:
Typ 1
Powierzchnia

137,95

m2 czytaj dalej
mieszkania typ
Typ 2
Powierzchnia

146.57

m2 czytaj dalej
mieszkania typ
Typ 3
Powierzchnia

113.04

m2 czytaj dalej
mieszkania typ
Typ 4
Powierzchnia

85.92

m2 czytaj dalej
mieszkania typ
Program Partnerski
Program Partnerski

To wyjątkowa propozycja atrakcyjnych ulg, rabatów oraz promocji na usługi, artykuły budowlane i wyposażenie wnętrz.

Czytaj Dalej SEO
Finanse
Finanse

Nasi doradcy bezpłatnie przygotują najlepszy plan kredytowy i bezpiecznie przeprowadzą Państwa przez bankowe formalności.

Czytaj Dalej SEO
Karta Dużej Rodziny
Karta Dużej Rodziny

Rabat w wysokości 12 tysięcy złotych na zakup nowego domu zlokalizowanego w naszej nowej inwestycji – m park.

Czytaj Dalej SEO
Silver Pakiet
Silver Pakiet

Kompleksowa pomoc w pozyskaniu nowego, wygodnego lokalu mieszkalnego dla samotnej osoby lub pary seniorów.

Czytaj Dalej SEO