Współczesne, modne wnętrze – porady i trendy - Aktualności - Deweloper Bydgoszcz - Moderator Inwestycje
29.09.2016

Współczesne, modne wnętrze – porady i trendy

Autor: Danuta WiśniewskaTrendy wnętrzarskie 2016/2017

Współczesne, modne wnętrze. Jakie powinno być? Przede wszystkim zharmonizowane z jego właścicielem. Nie bójmy się zatem łączenia stylów, jeżeli lubimy, ocieplajmy współczesną biel i szarość elementami retro, a przede wszystkim ufajmy własnej intuicji oraz zmysłom.

Dominujący trend to naturalność. Stawiamy na wyrafinowanie. Najważniejsze cechy modnego wnętrza to funkcjonalność i indywidualność – akcenty osobiste, oddające styl i gust właściciela.

Kolory – korzystamy z tego co podarowała nam natura, dominuje beż, odcienie bieli i szarości.
Materiały do wystroju wnętrza wybieramy te naturalne: koniecznie drewno, najlepiej surowe i niedoskonałe, kamień, metal w kolorze miedzi i oczywiście coraz popularniejszy „beton”.
Tkaniny – również w ekologicznej, naturalnej kolorystyce, coraz częściej pojawiają się elementy rustykalne oraz orientalna geometria
Meble – także jak najprostsze. Dominują lekkie minimalistyczne konstrukcje i ręcznie wykonane dodatki. Powoli do łask wraca styl kolonialny.

Doradza Danuta Wiśniewska – specjalistka od aranżacji przestrzeni, urządzania wnętrz i remontów.

Współczesne, modne wnętrze – porady i trendyWspółczesne, modne wnętrze – porady i trendyWspółczesne, modne wnętrze – porady i trendyWspółczesne, modne wnętrze – porady i trendyWspółczesne, modne wnętrze – porady i trendyWspółczesne, modne wnętrze – porady i trendyWspółczesne, modne wnętrze – porady i trendyWspółczesne, modne wnętrze – porady i trendyWspółczesne, modne wnętrze – porady i trendyWspółczesne, modne wnętrze – porady i trendyWspółczesne, modne wnętrze – porady i trendyWspółczesne, modne wnętrze – porady i trendyWspółczesne, modne wnętrze – porady i trendyWspółczesne, modne wnętrze – porady i trendyWspółczesne, modne wnętrze – porady i trendyWspółczesne, modne wnętrze – porady i trendyWspółczesne, modne wnętrze – porady i trendy