Na placu budowy Leszczyńskiego Park - Aktualności - Deweloper Bydgoszcz - Moderator Inwestycje
04.01.2018

Na placu budowy Leszczyńskiego Park

Nowa inwestycja bydgoskiego dewelopera ulokowana została przy ulicy Leszczyńskiego 18. Kameralny budynek powstaje głównie z myślą o mieszkańcach Szwederowa, którzy chcieliby poprawić swoje dotychczasowe warunki lokalowe i poszukują funkcjonalnych rozwiązań. Nowe mieszkania mają najbardziej poszukiwaną na rynku powierzchnię, już od 33 m2 oraz korzystne, ustawne układy. W ofercie znajdują się głównie popularne mieszkania 2 i 3 pokojowe. Lokale zostały jednak tak zaprojektowane, aby klient mógł na etapie budowy, uzyskać przestrzeń dostosowaną do swoich oczekiwań i potrzeb, łącząc wybrane elementy.

Możliwy jest więc zakup 4 czy nawet 5 pokojowego mieszkania. Przy ulicy Leszczyńskiego 18 w Bydgoszczy powstaje właśnie pierwszy budynek. Dobrze poczują się tutaj Ci, którzy chętnie spędzają czas w otoczeniu zieleni. Kameralne osiedle zostanie zagospodarowane i wyposażone w funkcje rekreacyjne. Inwestycja będzie realizowana etapowo, zakończenie pierwszego etapu planowane jest w połowie 2019.

W sąsiedztwie Leszczyńskiego 18, znajduje się rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, wiele szkół i przeszkoli, w tym przedszkole Sióstr Elżbietanek, położone przy ulicy Leszczyńskiego 40. W pobliżu basen „Bryza”, boisko wielofunkcyjne Orlik 2012. Na Szwederowie mieści się także Zespół Szkół Katolickich Pomnika Jana Pawła II w Bydgoszczy: Katolicka Szkoła Podstawowa im. świętego Wojciecha, I Katolickie Gimnazjum im. króla Jana III Sobieskiego oraz I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. króla Jana III Sobieskiego.