Karta Dużej Rodziny - Aktualności - Deweloper Bydgoszcz - Moderator Inwestycje
27.06.2016

Karta Dużej Rodziny

Specjalny rabat na zakup domu dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Moderator Inwestycje został uczestnikiem programu „Karta Dużej Rodziny”.
Jesteśmy jedyną firmą developerską w regionie kujawsko-pomorskim, która przystąpiła do programu, oferując zniżkę na zakup nowego domu.
Zainteresowani programem będą mogli otrzymać specjalny rabat na zakup domu zlokalizowanego w naszej nowej inwestycji deweloperskiej – m park.

m park to osiedle 56 domów w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej, o powierzchni od 68 do 115 metrów kwadratowych. Inwestycja powstaje przy ulicy Kolonijnej blisko Galerii Osielsko.

m park został zaprojektowany specjalnie dla rodzin. Tak, aby mogły cieszyć się spokojem , bezpieczeństwem i przyjazną przestrzenią. Dojazd do centrum Bydgoszczy zajmuje około 15 minut. W przyszłości planujemy systemowe rozszerzenie ulgi, na kolejne inwestycje dedykowane rodzinom.

Program Karta Dużej Rodziny, działa od 16 czerwca 2014 r. Już prawie tysiąc firm, wspiera rodziny oferując ulgi na swoje produkty lub usługi. Milionowa Karta została wydana w maju 2015 r. Karta przysługuje rodzinom, z co najmniej trójką dzieci, niezależnie od uzyskiwanych dochodów.

Karta Dużej RodzinyKarta Dużej RodzinyKarta Dużej RodzinyKarta Dużej Rodziny