Ogrodowe porady Michaliny Trempały z Natur Zielone Pogotowie
18.07.2017

Inspiracje ogrodowe - porady Zielonego Pogotowia

Własny ogród. Duży lub mały. Piękny nie tylko latem. W Osielsku pod Bydgoszczą, przy ulicy Kolonijnej na nowych właścicieli, czekają już domy w m | parku - i każdy ma przygotowaną do nasadzeń działkę. Domowy ogród możecie zaprojektować sami lub korzystając z pomocy specjalisty. Inspirujące porady i sposoby już na naszym profilu Facebook. Michalina Trempała - projektant ogrodów w firmie Natur Zielone Pogotowie opowiada o tradycyjnych i nowoczesnych aranżacjach, przestrzeni prywatnej i niekonwencjonalnych rozwiązaniach.

Piękną zielenią możemy cieszyć się przez cały rok, ale w ogrodnictwie też panują mody i trendy. Od kilku sezonów modne są inspirowane naturą, ekologiczne i przyjazne rozwiązania. Naturalnie podzielona przestrzeń zastępuje płoty, krawężniki i wytyczone z linijką grządki. Rośliny powinny zachęcać do kontaktu. Prywatne ogrody w m parku mają różną wielkość, ale nawet te najmniejsze, właściwie zaaranżowane, będą cieszyły domowników i gości.

Mały ogród wymaga szczególnej staranności, bo łączy różne funkcje. Ważne jest uwzględnienie wszystkich potrzeb. Dobrym sposobem może być wyodrębnienie części wspólnej i tematycznych zakątków.

Ogrodowe-inspiracje-Natur-Zielone-Pogotowie