Industrial inspiruje - Aktualności - Deweloper Bydgoszcz - Moderator Inwestycje
27.06.2019

Hala Rycerska inspiruje

Industrial inspiruje. Kogo? Nie tylko deweloperów i architektów. Poprzemysłowy teren kupiony przez Moderator Inwestycje przy Rycerskiej 22 w Bydgoszcz od ponad roku służy artystom, animatorom kultury i wszystkim, którzy chcą realizować swoje pomysły w tej unikatowej scenerii dawnego dworca towarowego.

Za kilka miesięcy ruszy tutaj budowa nowego osiedla, pomiędzy ulicami: Rycerska, Pomorska i Świecka powstanie ponad 1000 mieszkań. Zanim to nastąpi cieszymy się kolejnym, tym razem międzynarodowym projektem. Eriko Makimura, japońska pianistka i performerka, zadaszony peron przy Rycerskiej odwiedziła po raz pierwszy kilka miesięcy temu. Przestrzeń zainspirowała artystkę tak bardzo, że postanowiła jeden ze swoich koncertów, realizowanych podczas Międzynarodowego Festiwalu Spotkań Nieprzypadkowych, OKO NIGDY NIE ŚPI, zagrać w naszej hali.

Serdecznie zapraszamy we wtorek, 2 lipca o godzinie 20:30 na wyjątkowy występ Eriko Makimura. Pianistka do Bydgoszczy przyjechała z 10-osobową grupą przyjaciół; muzyków, performerów i dziennikarzy. Będzie ciekawie, tego jesteśmy pewni. Do zobaczenia.

  18.06.2019

  Moderator Inwestycje w finale Złotej Setki Pomorza i Kujaw

  czytaj dalej

  31.05.2019

  Moderator Inwestycje w Pomorsko- Kujawskiej Izbie Budownictwa

  czytaj dalej