Korzyści - Deweloper Bydgoszcz - Moderator Inwestycje
Jakość

Stawiamy na jakość projektu, materiałów, wykonania. Od fundamentu po wykończenie klatki schodowej. Nowe mieszkania, zrewitalizowane kamienice, nowoczesne domy. Staranność i dbałość o szczegóły- to priorytety Moderatora Inwestycje. Jakość naszych inwestycji doceniają zarówno nasi klienci jak i partnerzy biznesowi.

Lokalizacja

Dla naszych klientów wybieramy najlepsze miejsca w Bydgoszczy. Bielawy, Śródmieście, Górzyskowo, Osielsko – to tylko niektóre z nich. Dbamy o komfort mieszkańców- szkoły, handel, usługi, miejska komunikacja, zawsze znajdują w najbliższym otoczeniu.

Porady

Do dyspozycji naszych klientów pozostają najlepsi prawnicy, architekci i projektanci wnętrz. Wszystkie porady świadczymy bezpłatnie, zawsze na najwyższym poziomie. Zachęcamy także do korzystania z naszego programu partnerskiego.

Lokalność

Aktualnie realizujemy nowoczesne deweloperskie inwestycje zarówno w mieście jak i gminie Osielsko. Moderator Inwestycje to polskie, bydgoskie przedsiębiorstwo i jesteśmy z tego dumni.

Indywidualna opieka

W Moderatorze szanujemy indywidualne potrzeby i dostosowujemy naszą ofertę do oczekiwań klientów. Nasi doradcy są przygotowani do najtrudniejszych wyzwań i spersonalizowanej opieki.

Doświadczenie

Na rynku nieruchomości działamy od ponad 20 lat. Naszą firmę budowaliśmy samodzielnie od podstaw. Do tej pory, dzięki współpracy ze wspólnotami mieszkaniowymi wyremontowaliśmy blisko 50 kamienic.

Program Partnerski
Program Partnerski

To wyjątkowa propozycja atrakcyjnych ulg, rabatów oraz promocji na usługi, artykuły budowlane i wyposażenie wnętrz.

Czytaj Dalej SEO
Finanse
Finanse

Nasi doradcy bezpłatnie przygotują najlepszy plan kredytowy i bezpiecznie przeprowadzą Państwa przez bankowe formalności.

Czytaj Dalej SEO
Karta Dużej Rodziny
Karta Dużej Rodziny

Rabat w wysokości 12 tysięcy złotych na zakup nowego domu zlokalizowanego w naszej nowej inwestycji – m park.

Czytaj Dalej SEO
Silver Pakiet
Silver Pakiet

Kompleksowa pomoc w pozyskaniu nowego, wygodnego lokalu mieszkalnego dla samotnej osoby lub pary seniorów.

Czytaj Dalej SEO

Formularz
kontaktowy.

Masz pytania?Napisz do nas.