06.06.2017

3 czerwca spotkaliśmy się na bezpłatnym spotkaniu fotograficznym dla amatorów i profesjonalistów, podczas którego fotografowaliśmy widoki z „Niebieskich Apartamentów” Moderatora w Nordic Haven. Podczas wydarzenia nasi goście mieli możliwość sfotografowania m.in. panoramy miasta oraz wnętrz nowoczesnego apartamentowca podczas trwających właśnie ostatnich prac wykończeniowych. Na miejscu odbył się również warsztat wprowadzający do zagadnień fotografii architektury i krajobrazowej, prowadzony przez Bydgoską Akademię Fotografii przy Muzeum Fotografii WSG.

Dla uczestników wydarzenia, Moderator Inwestycje przewidział również konkurs na najlepsze zdjęcie pod hasłem: „Apartament z widokiem”. Wyróżnione prace zostaną zaprezentowane podczas wystawy w Porcie Lotniczym Bydgoszcz.

Aby wziąć udział w konkursie, uczestnicy wydarzenia muszą w terminie do 19 czerwca 2017 przesłać na adres: sm@moderator-inwestycje.pl 3 zdjęcia wykonane podczas wydarzenia. Spośród nadesłanych fotografii Jury konkursowe wyłoni najlepsze fotografie, które zostaną zaprezentowane podczas wystawy.

REGULAMIN KONKURSU

Organizator: Moderator Inwestycje
Partnerzy wydarzenia: Port Lotniczy Bydgoszcz, Gazeta Wyborcza, Bydgoska Akademia Fotografii przy Muzeum Fotografii WSG